KARATEPE PARK OTEL

 

ODALARIMIZ

Birbirinden konforlu ve ferah odalarımızı en rahat edebileceğiniz şekilde tasarladık.

Suit Oda

Suit Oda

5 adet suit odamız bulunmaktadır. Suit odalarımızda biri jakuzi olmak üzere iki banyo bulunmaktadır. Oturma grubu, ücretsiz kablosuz internet hizmeti, safe box (kasa), minibar, fön makinesi, 106 ekran 2 adet lcd tv, uydu yayını, 24 saat sıcak su, kettle ve meyve çayları gibi her türlü detay sizlerin konforu için düşünülmüştür.

Junior Suit

Junior Suit

11 adet junior suit odamız bulunmaktadır. Junior suit Oturma grubu, ücretsiz kablosuz internet hizmeti, safe box (kasa), minibar, fön makinesi, 106 ekran 2 adet lcd tv, uydu yayını, 24 saat sıcak su, kettle ve meyve çayları gibi her türlü detay sizlerin konforu için düşünülmüştür.

Standart oda

Standart oda

30 adet standart odamız bulunmaktadır. Odalarımızda klima (soğutma ve ısıtma) 24 saat sıcak su, LCD TV, uydu yayını, minibar, safe box (kasa) ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Modern ve şık tasarımlardan oluşan son teknolojik imkanlarla donatılmış olan standart odalarımızda günün yorgunluğunu atabilirsiniz

En İyi Hizmet Bizde

Hizmetlerimize göz atın kararınız biz olacağız

Aile Odaları

Aile Odaları

Restoran

Restoran

Oda Servisi

Oda Servisi

Park Area

Park Area

Ücretsiz Wifi

Ücretsiz Wifi

Minibar

Minibar

Safe Box

Safe Box

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar

Engellilere Uygun

Engellilere Uygun

7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

LCD TV

LCD TV

Laundry

Laundry

Doğası ve Tarihiyle Kadirli

Yöremizde gezilecek ve görülecek yerleri inceleyin

Kırmıtlı Kuş Cenneti

Kırmıtlı Kuş Cenneti

Kastabala Vadisi’nde bulunan kuş alanlarından biridir. Bölgede gözlemlenen önemli türlerden bazıları şunlardır: Gece Balıkçılı, Yalıçapkını, Alaca Yalıçapkını ve İzmir Yalı. Kırmıtlı Kuş Cenneti bugüne kadar tespit edilmiş 250 kuş türü bulunmaktadır.

Ala Cami

Ala Cami

Alacami, Roma, Bizans ve Türk İslam Medeniyetlerini bir arada yaşatan Osmaniye İlinin ayakta kalan en önemli abidesidir. Aynı zamanda arkeolojik, sosyo-kültürel ve dini açıdan çok önemli bir kültür mirasıdır.

Kastabala - Hierapolis

Kastabala - Hierapolis

Kastabala-Hierapolis, Osmaniye İlinin 12 km. kuzey-kuzeybatısında, Cevdetiye Beldesi - Karatepe Müzesi yolu üzerinde yer alır. Kent Ceyhan ( Pyramos ) Nehri’nin yakınlarında küçük bir ovaya hakim konumdadır.

Karatepe - Aslantaş

Karatepe - Aslantaş

Osmaniye ili, Kadirli ilçesi sınırlarında M.Ö. 8yy.da, yani Geç Hitit Çağında, kendisini Adana ovası hükümdarı olarak tanıtan Asativatas tarafından, kuzeydeki vahşi kavimlere karşı bir sınır kalesi olarak kurulmuş, Asativadaya diye adlandırılmıştır.

Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır. Arsol Digital Marketing | Google Sertifikalı İş Ortağı Tema Digital